O nas

Góralska Chata” działa od grudnia 2009 r. w Bustryku k/Zakopanego. To wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortu. Góralska Chata jest połączeniem nowoczesności ze stylową zakopiańską architekturą.

Oferujemy wygodne pokoje z łazienkami urządzone w stylu regionalnym. Z okien Góralskiej Chaty roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry pozwalający dostrzec bliskość wspaniałej tatrzańskiej przyrody.

Nasz obiekt jest także idealnym miejscem na wspólny rodzinny wypoczynek, krótkie weekendowe pobyty, a także wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i wyjazdy firmowe. Góralska Chata jest profesjonalnie przygotowana do organizacji konferencji, szkoleń i eventów.

Co nas wyróżnia:

  • Rodzinna, domowa atmosfera, gdyż Góralska Chata prowadzona jest przez prawdziwą góralską rodzinę.
  • Dzieci są u nas zawsze mile widziane, organizujemy mini disco party dla najmłodszych.  Mamy salę zabaw w środku obiektu a także plac zabaw w ogrodzie!
  • Wyśmienite, wykwintne i zawsze świeże posiłki, przygotowywane z pasją przez naszą Szefową Kuchni, Babcię Marysię. Specjały kuchni regionalnej i włoskiej, wyśmienite domowe ciasta i ciasteczka sprawią, że ciężko będzie Państwu się z nami rozstać.
  • Wygodny i spokojny wypoczynek z dala od zgiełku w prawdziwej góralskiej wiosce.
  • Wspaniały widok na Tatry i podhalańską przyrodę – Góralska Chata znajduje się na wzniesieniu o wysokości 1023 m n.p.m., skąd roztacza się zapierająca dech w piersiach panorama gór
  • Możliwość płacenia kartą
  • Nasi Goście za pośrednictwem portalu Booking.com ocenili nasz obiekt na średnią notę 9.4/10, co świadczy o ich  zadowoleniu z naszych usług. Serdecznie dziękujemy za tak wysoką ocenę! Mogą Państwo również przeczytać pierwsze opinie o nas na potralu TripAdvisor!  

 

KONTAKT I REZERWACJA

Góralska Chata
Bustryk 37 a,   34-521 Ząb
 E 19°57’58”  N  49°21’20”  960 m n.p.m.

Monika: kom. 502 27 33 88,  e-mail: monika@goralska-chata.com.pl

Robert: kom. 501 342 332, e-mail:  robert@goralska-chata.com.pl 

Bank account: PKO Bank Polski

SWIFT CODE: BPKOPLPW

IBAN: PL63 1020 2906 0000 1902 0420 1042